Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Produkter

Home > Produkter > Media Converter > Managed Media Converter

Managed Media Converter

Produkt kategori av Managed Media Converter, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Managed Media Converter Media Converter Fiber till Ethernet leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Ethernet till fiberkonverterare FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!

Visa:

    • Hanterad Ethernet Fiber Media Converter

    Hanterad Ethernet Fiber Media Converter

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Hanterad Ethernet Fiber Media Converter N-net NT-LM105, Managed Media Converter är mellan ett 10 / 100Base-Tx-segment och ett 100Base-FX-segment. Media Converter Fiber To Ethernet är främst designat för stora, högre hastighet / bandbredd krävande arbetsgrupper som kräver utvidgning av Ethernet-nätverket. Ethernet till...

    • 10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare

    10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE,FCC,ISO9001

    10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare N-net NT-LM106SFP är designad för användning med multiläge / enkelläge fiberkabel med LC-Type-anslutningen. RJ45 till SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiber är nätverkskommunikationsenheten som förverkligar smidig nätverksuppgradering utan extra kostnad....

    • Fristående 10 / 100M Managed Fiber Media-omvandlare

    Fristående 10 / 100M Managed Fiber Media-omvandlare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE,FCC,ISO9001

    Fristående 10 / 100M Managed Fiber Media-omvandlare N-NET NT-LM105 stöder hanterade autoförhandlingar och OAM-funktioner. Managed Media Converter kan hantera fjärrdelar med fiberanslutna mediekonverterare / switchar (som måste stödja standarden IEEE802.3ah). 1. Erbjud en Ethernet-port, en 100BASE-FX.100BASE-SX / LX...

Kina Managed Media Converter Leverantörer

Fristående 802.3ah-hanterad media-omvandlare fjärrstyrd Förvaltad automatisk förhandling Ethernet fibermediakonverter med OAM-funktioner utvecklade av vårt företag. Fjärrstyrda enheter kan hanteras av fiberförbundna mediaomvandlare / switchar (som måste stödja IEEE802.3ah-standarden). Uppfyll en Ethernet-port, en 100BASE-FX.100BASE-SX / LX optisk port eller SFP-port. Stöd 4 typer av OAM-funktioner : Upptäck av OAM, MIB-variabelt svar, OAM Loopback, Dying Gasp-larm, Kan fråga och konfigurera driftsläge för varje port på lokala och fjärranslutna enheter, inklusive porthastighet, hel / halvduplex och flödesstyrning mm och kan visa realtidsstatus för varje port.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-post:

szjl@n-net.com.cn

Skicka förfrågan

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://se.nnetswitch.com