Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Produkter

Home > Produkter > Media Converter > Repeater

Repeater

Produkt kategori av Repeater, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Signal Booster Repeater Trådlös Repeater leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Dual Band Signal Repeater FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!

Visa:

    • XFP till SFP 10G 3R Repeater

    XFP till SFP 10G 3R Repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    XFP till SFP 10G 3R Repeater När enhetens sändtagarkanal fungerar överförs de utmatade parallella data i FPGA-arkitekturen genom sändaren PCS och PMA och konverteras slutligen till seriedata och skickas ut. XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal av 10...

Kina Repeater Leverantörer

N-NET Repeaters (singel- / multi-mode omvandlare) appliceras i 100 Mbit / s snabb Ethernet / 1000 Mbps Gigabit Ethernet Network som är anslutet med både single mode fibrer och multi mode fibrer. Det kan inte bara uppfylla konvertering av single mode och multi-mode vid 1310nm våglängd, men också den för 850nm / 1310nm och 1550nm våglängder, som fungerar som ett relä och sedan gör multifunktionsfibrer sänder längre. Den stöder överföring i dubbelläge med dubbla fibrer, enkel-mode dubbelfiber och singelmodig enkelfiber.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site