Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Produkter

Home > Produkter > Media Converter > Repeater

Repeater

Produkt kategori av Repeater, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Signal Booster Repeater Trådlös Repeater leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Dual Band Signal Repeater FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!

Visa:

    • XFP till SFP 10G 3R Repeater

    XFP till SFP 10G 3R Repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    XFP till SFP 10G 3R Repeater XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal av 10 Gigabit Fiber-standarder stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP + fiberanslutningar. XFP till SFP 10G 3R Repeater- transponder är...

Kina Repeater Leverantörer

N-NET Repeaters (singel- / multi-mode omvandlare) appliceras i 100 Mbit / s snabb Ethernet / 1000 Mbps Gigabit Ethernet Network som är anslutet med både single mode fibrer och multi mode fibrer. Det kan inte bara uppfylla konvertering av single mode och multi-mode vid 1310nm våglängd, men också den för 850nm / 1310nm och 1550nm våglängder, som fungerar som ett relä och sedan gör multifunktionsfibrer sänder längre. Den stöder överföring i dubbelläge med dubbla fibrer, enkel-mode dubbelfiber och singelmodig enkelfiber.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-post:

szjl@n-net.com.cn

Skicka förfrågan

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://se.nnetswitch.com