http://se.nnetswitch.com
Home > Produkter > POE + Switch > POE-omkopplare 4 portar > Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

    Betalning Typ: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Beställ: 1 Piece/Pieces
    Leverans Time: 5 dagar

Ladda ner:

Grundläggande information

Modell nr: NT-G1400-AF4

Ethernet Port QTY: 4

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, LC

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 1 Fiber Port

Downlink Port: 4 POE Ports

Transmission Distance:: Up To 120km

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Capacity: 130W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

Förpackning: 19pcs / ctn

Produktivitet: 5000pcs/day

Märke: N-net

Transportfordon: Ocean,Land,Air,Express

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

HS-nummer: 8536700000

Hamn: China,Shenzhen

Produktbeskrivning

N-nät utan förvalt 4 Gigabit POE-brytare

N-net NT-G1400-AF4 är en 10/100 / 1000M POE-omkopplare med 4 POE-portar och 1 fiberupplänk-port. Den totala PoE Power-budgeten når 60 watt. Denna 4-ports gigabit-omkopplare kan automatiskt identifiera direktlinje och tvärgående. N-net 4-port POE-omkopplare kan kompletteras med olika kort, växlar, HUB och andra Ethernet-enheter. Att vara en professionell kommunikations- och säkerhetslösningsleverantör, oavsett produktens utseende eller smart chipset inuti, kan de båda uppfylla kraven för din användning.



Gigabit POE Switch 4 Port Funktioner

  1. Inbyggd effektiv växlingskärna för att genomföra flödesstyrning och minska sändningspaket
  2. Standard Compliance : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / vid PoE
  3. 10/100 / 1000Base-TX identifierar automatiskt direktlinjen och tvärlinjen, kompatibel med olika kort, växlar, HUB och andra Ethernet-enheter
  4. Store-and-forward-mekanismen används för att undvika paketförlust- och felramar
  5. Stöd för full duplex flödesreglering / halvduplex baktrycksläge
  6. Jumbo-ramar stöder högst 1552 byte
  7. 52 DC-ingång
  8. -20 till 70 ° C driftstemperatur för att möta en mängd olika komplexa miljöer
  9. Kopparportar stöder ESD-skydd
  10. Stöd med dubbelfibrer i flera lägen, enkelfibrer med enkel och enkel fiber i en enda fiberport
  11. Stöd PoE strömförsörjning upp till högst 25,5W




POE + Switch applikation


4 Port Gigabit Switch




POE Switch 4 Ports Paket

4 Port Gigabit Switch

Boxdimension: 230 * 190 * 65mm








Produktkategorier : POE + Switch > POE-omkopplare 4 portar

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören