http://se.nnetswitch.com
Home > Produkter > POE-omkopplare > LCD Ethernet POE-omkopplare > 16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged

16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged

    Betalning Typ: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Beställ: 1 Piece/Pieces
    Leverans Time: 4 dagar
Grundläggande information

Modell nr: NT-35G16T4GCL-AF16

Communication Mode: Full-Duplex & Half-Duplex

Typ: Optisk omkopplare

Sändningshastighet: 10 / 100Mbps

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Working Temperature: -20~70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Hamnar: 16

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 4 Gigabit Combo Ports

Downlink Port: 16 Ethernet Ports

POE Port: 16

Total Power Supply: 300W

Additional Info

Förpackning: 4 st / ctn

Produktivitet: 5000pcs/day

Märke: N-net

Transportfordon: Ocean,Land,Air,express

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

HS-nummer: 8536700000

Hamn: China,Shenzhen

Produktbeskrivning

N-net 16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged


NT-35G16T4GCL-AF16 16 portar PoE-omkopplaren är utrustad med 16 * 10/100 / 1000m Ethernet PoE-portar och 4 gigabit-kombinationsuppgraderingsportar. Med 300 W total effektbudget och icke-blockering av dataomkopplingsprestanda kan N-net 16 portar gigabit PoE-omkopplare uppfylla efterfrågan på tillräcklig PoE-effekt för HD IP-övervakning. Det ger en pålitlig och synlig strömlösning för småföretag och systemintegratörer som använder Power over Ethernet-nätverk. N-net LCD gigabit poe switch , som faktiskt släpper ut arbetstid vid övervakning och överföring. Genom scolling-data på LCD-skärmen är det enkelt att ladda statusen för dina enheter vid första gången, vilket i hög grad kan leda till effektivare hantering.


Oövervakade 16 portar POE Switch Funktioner

  1. Erbjuder 16 Gigabit Ethernet-portar och 4 Gigabit Combo-portar (fiberoptisk port och Ethernet-port är valfria).
  2. Kompatibel med IEEE 802.3, IEEE 802.3u standard, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z standard.
  3. Support End-Span-metod, uppfyller IEEE802.3 av / på standarder, kan leverera max 30W ström som är möjligt att driva infraröda kameror med hög effekt.
  4. Starta om funktionen hjälper till att återställa master IC helt. Lätt för användare att lösa nätverksfel utan att byta strömförsörjning. Lätt att underhålla systemet, Hjälp övervakning bilder återhämta sig snabbt.
  5. Olika LCD-skärmfunktioner kan i realtid visa enhetens nuvarande arbetsförhållanden och hjälpa till med snabbinstallation och enkelt ta bort problem. (Alternativ
  6. Utmärkt blixtskydd, blixtkapacitet upp till 4KV.
  7. Inbyggd 1U rack strömförsörjningsserie, enkel installation


POE-switch 16 portar för CCTV


NT-35M16T4GCL-AF16



Poe Switch 16 Ports Package

poe switch

företagsprofil

PoE switch 16 port


Produktkategorier : POE-omkopplare > LCD Ethernet POE-omkopplare

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören