Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Produkter

Home > Produkter > Industriell Ethernet Switch > Industriell Gigabit Ethernet Switch

Industriell Gigabit Ethernet Switch

Produkt kategori av Industriell Gigabit Ethernet Switch, vi är specialiserade tillverkare från Kina, Industriell Gigabit Ethernet Switch Industriell Ethernet Switch leverantörer / fabrik, grossist hög kvalitet produkter Gigabit Ethernet Switch FoU och tillverkning, har vi den perfekta kundservice och teknisk support. Ser fram emot ert samarbete!

Visa:

    • 12-porters full gigabithanterad industriell ingen-PoE-switch

    12-porters full gigabithanterad industriell ingen-PoE-switch

    • Modell nr: NIE8084GM

    Översikt Strömbrytaren använder befintliga kablar, repeatrar, nav och arbetsstationens nätverkskort, utan behov av hårdvaruuppgraderingar på hög nivå omkopplaren är transparent för arbetsstationen, som har låg förvaltningsomkostnad och förenklar tillägget av nätverksnoder, rörelser och nätverksbyten. NIE8082GM är en...

    • 4 portar full gigabit obegränsad Industrial PoE-switch

    4 portar full gigabit obegränsad Industrial PoE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Beskrivning NIE6022PG är en 4-port industriell full gigabit PoE-switch som stöder upp till 2 * 10/100 / 1000M 90W högeffekt PoE och 2 * 1000M SFP-portar. Fiberportar tillhandahåller två lägen genom doppomkopplaren, 100M-läget och 1000M-läget för att anpassa olika behov. Den stöder PoE Auto-check-funktionen, som är...

    • Ostyrd industriell gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    Ostyrd industriell gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 stycken i en kartong med storlek 48 * 36 * 39cm

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Översikt Multimode fiberoptiska sändtagare N-net NT-IN314S-20 är en industriell Gigabit Ethernet-switch med 4-port 10/100 / 1000BASE-TX-portar och en port 1000Base-FX. Dubbelfiber multimodigt högpresterande 10 / 100Mbit adaptiv optisk fibertransceiver (fotoelektrisk omvandlare), med adressfiltrering,...

    • Ostyrd Gigabit industriell Ethernet-switch SM 20 km

    Ostyrd Gigabit industriell Ethernet-switch SM 20 km

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 stycken i en kartong med storlek 48 * 36 * 39cm

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Översikt: 10 / 100M dubbelkärnig multimodadaptiv Ethernet optisk fibertransceiver med det senaste amerikanska KENDIN-chipet, högkvalitativ optisk sändtagarmodul (helt nya varumärkesprodukter) N-net NT-IN324S-20 är en industriell Gigabit Ethernet-switch med 4 portar 10/100 / 1000Base-Tx till 2 portar 1000Base-Fx....

    • Industriell Gigabit Ethernet-switch med 2 fiberredundant

    Industriell Gigabit Ethernet-switch med 2 fiberredundant

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Översikt · Den elektriska porten kan anpassa sig till den genomgående / tvärgående anslutningen; N-net NT-IN322-2 är en industriell Gigabit Ethernet-omkopplare med 2 Fiberredundant utrustad med 2x 10 / 100Base-TX och 2x 100Base-FX med fiberredundant och doppfunktion, · Med full duplex / halv duplexarbetsläge; efter...

    • Industriell kvalitet 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriell kvalitet 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Översikt · Vridat par upp till 100 meter långt, multimodefibrer upp till 2 kilometer (full duplex); N-net NT-IN321-2 är en industriell Gigabit Ethernet-omkopplare med 2Fiber-port och 1RJ45-port, med fiberredundans kan appliceras på fjärran kanter av ditt nätverk. · 6 LED-indikatorer: Power, TX 100, TX Link / Act, FX...

    • Industriell kvalitet 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriell kvalitet 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO9001

    Översikt På grund av de olika optiska fibrerna som används är transmissionsavståndet för den optiska fibersändtagaren också annorlunda. På grund av det relativt korta överföringsavståndet för multimodfibern kan den bara täcka ett avstånd på 2 kilometer till 5 kilometer. N-net NT-IN312S-20 är en industriell...

    • Industriell 10/100 / 1000M fiberomkopplare

    Industriell 10/100 / 1000M fiberomkopplare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE,FCC,ISO9001

    Översikt · Gäller för företagsnätverk som planerar att expandera 10M till 1000M bandbredd · Omfattande dataöverföringsnätverk för multimedia som bilder och röst NT-IN321BF Industrial Gigabit Ethernet Switch-serien är en industristandard 3-port Gigabit-switch med dubbel fiberportredundans, som ger 1-port 10/100 /...

    • industriella 2 RJ45-portar mediaomvandlare

    industriella 2 RJ45-portar mediaomvandlare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE,FCC,ISO9001

    Översikt -Enkelkanal mediekonverterare mellan 10BASE-T / 100BASE-TX och 100BASE-FX-MT-RJ eller SC-gränssnitt -Automatisk anpassning av det tvinnade parportens hastighet och duplexläge NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet Switch-serien är 2-port 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Fiber Converter....

    • Gigabit obefogad industriell siwtch

    Gigabit obefogad industriell siwtch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO901

    Industriell Gigabit Ethernet-switchöversikt Byt princip Denna post granskades av "Encyclopedia of Science Popularization" vetenskapliga encyklopedier förberedelse och ansökan projekt. NT-IN322BF Industrial Ethernet switch-serien är en industristandard 4-port Gigabit-switch med dubbel fiberportredundans, som...

    • okontrollerad Gigabit Ethernet-switch

    okontrollerad Gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    • Certifikat: CE, FCC,ISO900

    Översikt Strömställaren utvecklas enligt principen om bron. För att lära dig växeln, först förstå två begrepp: Konflikt domän Kollisionsdomänen är det område till vilket data måste skickas. NT-IN314 unmanaged Gigabit Ethernet Switch-serie är en industristandard 5-portig Gigabit-switch. Den erbjuder 4-port 10/100 /...

    • 10 portar full gigabit Managed Industrial PoE-switch

    10 portar full gigabit Managed Industrial PoE-switch

    • Modell nr: NIE8082PGM

    • Hi-PoE: 2 Ports POE Power Each Up 90W

    Översikt NIE8082PGM är en 10-porters full gigabit industrihanterad PoE-switch som stöder upp till 8 * 10/100 / 1000M PoE-nedlänksportar, 2 * 1000M SFP-portar. 8 * 10/100 / 1000M portar stöder PoE +, enligt IEEE 802.3af / som standard, stödjer 2 port PoE-effekt vardera upp till 90W, 6 port PoE-effekt vardera upp till...

    • 10-ports full gigabit-hanterad Industrial None-PoE-switch

    10-ports full gigabit-hanterad Industrial None-PoE-switch

    • Modell nr: NIE8082GM

    Översikt NIE8082GM är en 10-port full gigabithanterad Industrial None-PoE-switch som stöder upp till 8 * 10/100 / 1000M nedlänksportar, 2 * 1000M SFP-portar. 8 * 10/100 / 1000M-portar stödjer IEEE 802.3af / som standard. Det stöder L2-hantering, såsom QoS, VLAN, MSTP, Multi-brocast, porthantering. Det stöder 6KV...

Kina Industriell Gigabit Ethernet Switch Leverantörer

För att möta den ökande efterfrågan på PoE för Fast Ethernet (FE) -nätverk har N-net utvecklat denna serie PoE FE-omkopplare. Den industriella snabb POE-mediekonverteraren, som ger 10 / 100BASE-TX 802.3af / vid PoE-kopplingsportar och uplink 10 / 100BASE-FX-fiberporten.
Den industriella snabb POE-mediekonverteraren stöder 60-watt PoE-budgeten för att driva upp till 4 IEEE 802.3af (eller 2 IEEE 802.3 på) kompatibla enheter samtidigt. PoE-funktionerna ger en effektiv och kostnadseffektiv lösning för SMB, SOHO eller andra liknande fält där det finns distribuering av PoE-nätverk för trådlösa åtkomstpunkter, IP-baserade övervakningskameror eller IP-telefoner någon annanstans.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site