Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Hanterad Switch Gigabit 16 Port - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 24 Produkter för Hanterad Switch Gigabit 16 Port)

  • PoE-switch Gigabit 16 Port för IP-kamera

    PoE-switch Gigabit 16 Port för IP-kamera

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net PoE-switch Gigabit 16-port för IP-kamera NT-35MG16T2GF-AF16 är en hanterad gigabit-switch med power over Ethernet som har 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-portar och 2 1000M gigabit uplink SFP-portar. som stöder alla IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / vid standarder. Denna 16 portar POE-switch stöder också...

    Kontakta nu

  • Industriell 10 / 100M Ethernet till Fiber PoE Ethernet-switch

    Industriell 10 / 100M Ethernet till Fiber PoE Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Tre nivåer konceptredaktör Länklager Använd MAC-adressen för att slutföra ramen. NT-IN124 Industrial Switch är N-net-hanterad 2-fiber POE-switch med 6 portar. Den stöder 4-port 10 / 100BASE-T och 2-port 100Base-X. Strömställarens IP-adress används för hanteringsändamål. Växlarens IP-adress är faktiskt VLAN: s...

    Kontakta nu

  • Industriklass 4Port PoE 10 / 100M Ethernet-switch

    Industriklass 4Port PoE 10 / 100M Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Kopplingsmetod Samma ledningsmetod på båda sidor kallas platt anslutning, och den olika ledningsmetoden på båda sidor kallas vridanslutning. N-net NT-IN126-4POE är en Industrial Fast Ethernet POE-switch. Den stöder 6 port 10 / 100BASE-T och 2 port 100Base-X. Anslutningen mellan olika enheter använder platt...

    Kontakta nu

  • 10 / 100M industriell PoE Ethernet-switch för flera portar

    10 / 100M industriell PoE Ethernet-switch för flera portar

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Adresstabell Portadresstabellen registrerar värdens MAC-adress under porten. Portadresstabellen skapas automatiskt efter att strömbrytaren är påslagen, Lagras i RAM och underhålls automatiskt. NT-IN116 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serien N-net är quad-port 10 / 100Base-TX till en-port 100Base-FX...

    Kontakta nu

  • Ostyrd industriell gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    Ostyrd industriell gigabit Ethernet-switch SM 20KM

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 stycken i en kartong med storlek 48 * 36 * 39cm

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Multimode fiberoptiska sändtagare N-net NT-IN314S-20 är en industriell Gigabit Ethernet-switch med 4-port 10/100 / 1000BASE-TX-portar och en port 1000Base-FX. Dubbelfiber multimodigt högpresterande 10 / 100Mbit adaptiv optisk fibertransceiver (fotoelektrisk omvandlare), med adressfiltrering,...

    Kontakta nu

  • Ostyrd Gigabit industriell Ethernet-switch SM 20 km

    Ostyrd Gigabit industriell Ethernet-switch SM 20 km

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 stycken i en kartong med storlek 48 * 36 * 39cm

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt: 10 / 100M dubbelkärnig multimodadaptiv Ethernet optisk fibertransceiver med det senaste amerikanska KENDIN-chipet, högkvalitativ optisk sändtagarmodul (helt nya varumärkesprodukter) N-net NT-IN324S-20 är en industriell Gigabit Ethernet-switch med 4 portar 10/100 / 1000Base-Tx till 2 portar 1000Base-Fx....

    Kontakta nu

  • Industriell Gigabit Ethernet-switch med 2 fiberredundant

    Industriell Gigabit Ethernet-switch med 2 fiberredundant

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt · Den elektriska porten kan anpassa sig till den genomgående / tvärgående anslutningen; N-net NT-IN322-2 är en industriell Gigabit Ethernet-omkopplare med 2 Fiberredundant utrustad med 2x 10 / 100Base-TX och 2x 100Base-FX med fiberredundant och doppfunktion, · Med full duplex / halv duplexarbetsläge; efter...

    Kontakta nu

  • Industriell kvalitet 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriell kvalitet 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt · Vridat par upp till 100 meter långt, multimodefibrer upp till 2 kilometer (full duplex); N-net NT-IN321-2 är en industriell Gigabit Ethernet-omkopplare med 2Fiber-port och 1RJ45-port, med fiberredundans kan appliceras på fjärran kanter av ditt nätverk. · 6 LED-indikatorer: Power, TX 100, TX Link / Act, FX...

    Kontakta nu

  • Industriell kvalitet 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    Industriell kvalitet 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt På grund av de olika optiska fibrerna som används är transmissionsavståndet för den optiska fibersändtagaren också annorlunda. På grund av det relativt korta överföringsavståndet för multimodfibern kan den bara täcka ett avstånd på 2 kilometer till 5 kilometer. N-net NT-IN312S-20 är en industriell...

    Kontakta nu

  • 24 SFP-portar hanterade Ethernet-switchar

    24 SFP-portar hanterade Ethernet-switchar

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 SFP Ports Managed Ethernet Switch Därför är praxis för många företag att huvudnätet är optisk fiber, och överföringsmediet för det interna LAN är i allmänhet koppartråd och tvinnat par. NT-35M24F4GC Ethernet-omkopplare är en högpresterande L2-hanterad switch för valfri nätverkshantering. Men hur ansluter jag...

    Kontakta nu

  • hanterade gigabit Ethernet-switch

    hanterade gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Optiska fiber-sändtagare har fördelarna med att tillhandahålla dataöverföring med extremt låg latens, helt transparent för nätverksprotokoll, mestadels med dedikerade ASIC-chips för att uppnå datalinjehastighet vidarebefordran, enheter som använder 1 + 1 strömförsörjningsdesign, etc., NT-MG1500 erbjuder...

    Kontakta nu

  • O hanterad 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    O hanterad 10/100 / 1000M Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Omanaged 10/100 / 1000M Ethernet-switch Typerna av optiska fibertransceiver är mycket komplicerade. Enligt hastigheten kan optiska fibertransceivers delas upp i enstaka 10M, 100M optiska fibertransceiver, 10 / 100M anpassningsbara optiska fibertransceiver och 1000M optiska fibertransceiver. NT-IN314-serien är en...

    Kontakta nu

  • Ostyrd industriell POE-switch

    Ostyrd industriell POE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Bandbreddspotentialen för enstegsläge i enlägesfibersändare gör det till det bästa valet för höghastighets- och långdistansdataöverföring. NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter-serien är 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX ostyrd industriell POE-switch. Enslagsfibersändtagare är särskilt lämpliga...

    Kontakta nu

  • industriella 2 RJ45-portar mediaomvandlare

    industriella 2 RJ45-portar mediaomvandlare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt -Enkelkanal mediekonverterare mellan 10BASE-T / 100BASE-TX och 100BASE-FX-MT-RJ eller SC-gränssnitt -Automatisk anpassning av det tvinnade parportens hastighet och duplexläge NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet Switch-serien är 2-port 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Fiber Converter....

    Kontakta nu

  • Industriell snabb hybrid POE-switch

    Industriell snabb hybrid POE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Lastbalansering Det finns två sätt att balansera mellan kanalportar, vidarebefordring baserad på källa MAC och vidarebefordring baserad på destinations MAC. scr-mac: Dataramar med samma käll-MAC-adress vidarebefordras med samma port. NT-IN1442GF Industrial Fast Ethernet POE-switchserie är 10-porters...

    Kontakta nu

  • full RJ45 port industriell 10 / 100M switch

    full RJ45 port industriell 10 / 100M switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Ledningsstandard Star Ethernet ansluts med kabel med tvinnat par. Den tvinnade par-kabeln är 8-kärnor, uppdelad i fyra grupper. Det tvinniga tvinnade paret använder bara fyra kärnor: 1, 2, 3 och 6. NT-IN108 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serien är en komplett RJ45-port industriell 10 / 100M-switch med 8...

    Kontakta nu

  • Industriell okontrollerad snabb POE-switch

    Industriell okontrollerad snabb POE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Livstid Livstiden är livslängden för postarna i portadressadresslistan. Varje post börjar räkna ner efter att det har skapats, varje gång det skickas Uppgifterna måste uppdateras. För en värd som inte skickar data under lång tid raderas dess MAC-adressinmatning i slutet av sin livstid. NT-IN128 är Industrial...

    Kontakta nu

  • Industriell hybrideffekt över Ethernet-switch

    Industriell hybrideffekt över Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Lager 3-brytare Vanligtvis fungerar vanliga växlar bara på datalänkskiktet, och routrar fungerar på nätverkslagret. Den kraftfulla trelagsomkopplaren kan arbeta vid datalänksskiktet och nätverkslagret samtidigt och vidarebefordra datapaket enligt MAC-adressen eller IP-adressen. NT-IN1082GF Industrial Fast...

    Kontakta nu

  • full RJ45-port industriell snabbomkopplare

    full RJ45-port industriell snabbomkopplare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt (4) VLAN-delning Om ett VLAN krävs för åtkomst till andra VLAN: er kan du ställa in VLAN-delning eller primära och sekundära VLAN. NT-IN106 är en Industrial Fast Ethernet POE-switch som stöder sex 10 / 100BASE-T-portar. VLAN-porten i delat läge kan bli medlem i flera VLAN eller tillhöra flera VLAN på samma...

    Kontakta nu

  • Ostyrd switch med 2 Fiber POE-port

    Ostyrd switch med 2 Fiber POE-port

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Unmanaged 2 Fiber POE-omkopplare 4. Host-standby-anslutning: Host-standby-anslutningen ger en redundant anslutning för portenheten och skyddar därigenom systemet i händelse av ett switchfel. Den här tjänsten gör det möjligt att definiera master- och backup-switchar. NT-IN124 är okontrollerad 2-fiber POE-switch...

    Kontakta nu

  • Industriell snabb Ethernet Redundant Media Converter med 3 portar

    Industriell snabb Ethernet Redundant Media Converter med 3 portar

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Industriell snabb Ethernet POE-switch Den fjärde lagersomkopplaren har ett vanligt namn i branschen som kallas "applikationsomkopplare", desto mer kända är följande: NT-IN121-serien är Industrial Fast Ethernet POE-switch som stöder konvertering mellan enkelport 10 / 100Base-TX och dubbelport 100Base-FX. US...

    Kontakta nu

  • Ostyrd industriell snabb Ethernet-switch

    Ostyrd industriell snabb Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Portlägena på omkopplaren är: stängd, blockerad, lyssnande, lärande och vidarebefordran. (1) Stängt tillstånd: Inaktiverat skickar eller tar inte emot några meddelanden. Det stängs när gränssnittet är tomt eller artificiellt stängd. NT-IN112-serien är 10 / 100Base-TX till 100Base-FX Industrial Fast Ethernet...

    Kontakta nu

  • Industriell POE-switch för låg hastighet

    Industriell POE-switch för låg hastighet

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt Den fjärde lagersomkopplaren kan inte bara slutföra omkopplingen från slutet till slutet, utan också bestämma eller begränsa dess omkopplingstrafik i enlighet med portvärdens applikationsegenskaper. NT-IN114D Industrial Fast Ethernet POE-switchserien är Industrial Switch utrustad med 4 10 / 100M UTP-port med...

    Kontakta nu

  • Obehandlad 10 / 100M POE-switch

    Obehandlad 10 / 100M POE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Obehandlad 10 / 100M PoE-switch Hamnsamling Detta är en typ av inkapslingsteknologi. Det är en punkt-till-punkt-länk. NT-IN118S-20 är Industrial Fast Ethernet Media Converter med 9 portar. Det stöder 8-port 10 / 100BASE-T och 1-port 100Base-X.it är förpackat i ett kompakt IP40-fodral som möjliggör antingen...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site