http://se.nnetswitch.com
Hem > Produkter > Gigabit Sfp Media Converter(Totalt 24 Produkter för Gigabit Sfp Media Converter)

Gigabit Sfp Media Converter - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

Vi är specialiserade Gigabit Sfp Media Converter tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Partihandel Gigabit Sfp Media Converter med hög kvalitet som lågt pris / billigt, ett av de Gigabit Sfp Media Converter ledande varumärkena från Kina, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Gigabit SFP Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Fiberoptik till Ethernet Converter Gigabit , Fiber Ethernet Converter Gigabit , Gigabit Ethernet Media Converter

N-net Gigabit SFP Media Converter NT-2100SFP är en 3-ports redundant media-omvandlare som stöder konvertering mellan 10 / 100Base-TX och 100Base-FX-nätverket. Skillnaden med den andra en-portskanalsmediakonverteraren är Redundant Media Converter....
10/100 / 1000M extern mediaomvandlare

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: SFP 10/100 / 1000M Extern Media Converter , SFP Gigabit Extern Media Converter , SFP Port Fiber Media Converter

Översikt NT-G2100SFP Gigabit SFP Media Converter tillhandahåller 1 TP och 2 SFP-portar för att stödja konvertering mellan 10/100 / 1000Base-T och 1000Base-X-nätverket. Med de två SFP-portarna ger NT-G2100SFP hög tillförlitlighet och flexibilitet i...
Gigabit SFP extern mediaomvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit SFP External Media Converter , 10/100 / 1000M SFP External Media Converter , Gigabit SFP Media Converter

Översikt NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder den två...
dubbel fiber snabb media konverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Dual Fiber Fast Media Converter , Dual Fiber Media Converter , Snabb Dual Fiber Media Converter

Översikt NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder den två...
multi mode snabb fiber media omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Multi Mode Fast Fiber Media Converter , Multi Mode Fiber Media Converter , Snabb Multi Mode Fiber Media Converter

Översikt NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder den två...
Fast Fiber Media Converter Multi Mode

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Snabb Media Converter , Fiber Fast Media Converter , Fast Fiber Media Converter

N-Net Fast Fiber Media Converter Multi Mode NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
Dual Fiber Multi Mode Fast Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Fast Fiber Media Converter Dual Fiber , Fast Media Converter Multi Mode , Media Converter Multi Mode

N-net Dual Fiber Multi Mode Snabb Media Converter NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
Fast Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Dual Fiber Fast Fiber Media Converter , Single Mode Fiber Media Converter Fast , Fast Fiber Media Converter

N-Net Fast Fiber Media Converter NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För...
10 / 100M Ethernet över 2-Wire Converter

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Ethernet över 2 trådar , Ethernet över 2-omvandlare , 10 / 100M Ethernet över 2-Wire Converter

N-net 10 / 100M Ethernet över 2-Wire Converter NT-ENU1400 UTP Ethernet-omvandlare kan överföra via telefonlinje, Ethernet-kabel och tvinnat par. UTP-kabelomvandlaren med utmärkt blixtskydd och anti-interferenskapacitet. I den verkliga arbetsmiljön...
Icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch

Märke: N-net

Förpackning: 19 st / kartong

Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: ISO9000, CE, FCC

Märka: Gigabit Fiber Ethernet Switch , Icke-hanterad Fiber Ethernet Switch , Icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch

N-net icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch NT-G2400 är en L2-funktion gigabit Ethernet-switch. Denna fiberbrytare är utrustad med 4 Gigabit TP-portar som rymmer valfri 10/100 / 1000Base-T och 2 fiberportar med 1000M SFP eller SC 1 * 9-modul....
Managed Gigabit Ethernet LCD PoE Switch

Märke: N-net

Förpackning: 4 st / ctn

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Managed Gigabit Ethernet PoE Switch , Managed Ethernet LCD PoE Switch , Gigabit Ethernet LCD PoE Switch

N-net Managed Gigabit Ethernet LCD PoE Switch För att tillfredsställa den ökande efterfrågan på PoE för Gigabit Ethernet (GbE) -nätverk har N-net utvecklat denna serie PoE GbE-switch. NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 LCD Gigabit PoE-omkopplare är en idealisk...
8 Port PoE Gigabit Switch Managed

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 8 Port PoE Gigabit Switch , 8 Port Gigabit Switch Managed , PoE Gigabit Switch Managed

N-net 8 Port PoE Gigabit Switch Managed N-NET NT-35MG8T2GFL-AF8 PoE-omkopplaren är en Ethernet-switch för affärsklass utrustad med 2 * 1000base-X SFP-gränssnitt och 8 * 10/100 / 1000base-T (X) -porten. Det är en L2 + hanterad strömbrytare . Denna...
16 Port PoE Managed Gigabit Switch

Märke: N-net

Förpackning: 4 st / ctn

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 16 Port PoE Managed Switch , 16 Port PoE Gigabit Switch , PoE Managed Gigabit Switch

N-net 16 Port PoE Managed Gigabit Switch NT-35MG16T2GFL-AF16 LCD gigabit poe-switch är utformad med smart och intuitiv LCD-skärm för att styra enhetens arbetsstatus och främja hanteringseffektiviteten. Denna PoE-omkopplare stöder 300-watt PoE-budget...
16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged

Märke: N-net

Förpackning: 4 st / ctn

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 16 Port Gigabit Switch , Gigabit Switch med PoE , 16 Port Gigabit Switch Ej hanterad

N-net 16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged NT-35G16T4GCL-AF16 16 portar PoE-omkopplaren är utrustad med 16 * 10/100 / 1000m Ethernet PoE-portar och 4 gigabit-kombinationsuppgraderingsportar. Med 300 W total effektbudget och icke-blockering av...
Managed Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 8 Port PoE Network Switch , Managed Gigabit 8 Port PoE Switch , Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare

N-net Managed Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare NT-29MG8T2GF-AF8 PoE-omkopplaren ger smart ström över Ethernet- funktionen på 8 10/100 / 1000Base-TX-portar som har 802.3at PoE + -standard och 2 gigabit SFP-upplänksportar för att stödja...
24 Port Gigabit PoE Managed Switch

Märke: N-net

Förpackning: 4pack / ctn

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 24 Port Gigabit PoE Switch , 24 Port PoE Managed Switch , 24 Port Managed Gigabit PoE Switch

N-net 24 Port Gigabit PoE Managed Switch NT-35MG24T2GF-AF24 L2-hanterad PoE-switch är en gigabit-switch med ström över Ethernet-kapacitet som är utformad för de populära IP-övervakningsapplikationerna. Som en övervakning PoE-strömbrytare för...
Gigabit 8 Port PoE Switch hanterad med LCD

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 8 Port PoE Switch Managed , LCD 8 Port PoE Switch , Gigabit 8 Port PoE Switch Managed

N-net Gigabit 8 Port PoE Switch hanteras med LCD NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Gigabit POE Switch är en L2-hanterad PoE-omkopplare som utrustad med 8 * 1000M Ethernet PoE-portar och 2 * 1000M SFP-upplänksportar. Denna gigabit PoE-omkopplare är också...
Managed 8 Port PoE Switch Gigabit

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 8 Port PoE Switch Gigabit , Hanterad 8 Port PoE Switch , Gigabit 8 Port PoE Switch

N-net Managed 8 Port PoE Switch Gigabit NT-29MG8T2GF-AF8 8-ports websäker hanterad omkopplare är avsedd att användas i SMB med 8 gigabit Ethernet PoE-portar och 2 gigabit SFP-upplänksportar. 8-ports gigabit PoE-omkopplaren är en ny generation av L2...
LCD-hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit

Märke: N-net

Förpackning: 4 st / kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 24 Port PoE Switch Gigabit , LCD-hanterad 24-port PoE-omkopplare , Hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit

N-net LCD-hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 är en web smart LCD G igabit PoE switch som ger en idealisk lösning för LAN-implementering. Denna hanterade 24-port PoE-omkopplare är utrustad med 22 * 1000M PoE-port + 2 * 1000M...
24 Port Managed PoE Gigabit Switch

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: PoE Gigabit Switch , Förvalt PoE Gigabit Switch , 24 Port PoE Gigabit Switch

N-net 24 Port Managed PoE Gigabit Switch NT-35MG22T2GC2GF-AF24 PoE-omkopplare är en hanterad gigabit-omkopplare med 22 * ​​1000M PoE-port + 2 * 1000M Combo uplink-portar + 2 * 1000M optiska SFP-portar, som är utformade för att erbjuda...
PoE Switch Gigabit 16-port för IP-kamera

Märke: N-net

Förpackning: 4 st per tecknad film

Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: ISO9000, CE, FCC

Märka: PoE Switch Gigabit 16 Port , Managed Switch Gigabit 16 Port , Gigabit PoE Switch 16 Port

N-net PoE Switch Gigabit 16-port för IP-kamera NT-35MG16T2GF-AF16 är en hanterad gigabit-switch med ström över Ethernet som levererar 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-portar och 2 1000M gigabit upplänk SFP-portar. som stöder alla IEEE IEEE 802.3 / u /...
Industriell Fiber Redundancy PoE Fast Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Industriell Fiber Redundancy PoE Converter , Industrial Fiber Redundancy Media Converter , Fast Fiber Redundancy Fast Media Converter

Översikt N-net NT-IN121 Industrial Ethernet-switchserien är 3-Port Industrial Fast Ethernet Redundant Media Converter som stöder konvertering mellan en-port 10 / 100Base-TX och dual-port 100Base-FX. Omvandlarna är konstruerade för kritiska nätverk...
Industriell Fiber till Ethernet PoE Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Industriell Fiber till Ethernet PoE Converter , Industrial Fiber PoE Media Converter , Industriell Ethernet PoE Media Converter

Översikt N-net NT-IN112 Industrial Fast Ethernet POE Switch- serien är 10 / 100Base-TX till 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter med enfibrerport och 2 kopparportar. Omvandlarna kan förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till...
Wholesale Gigabit Sfp Media Converter from China, Need to find cheap Gigabit Sfp Media Converter as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Gigabit Sfp Media Converter produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Gigabit Sfp Media Converter, We'll reply you in fastest.
Related information
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören