http://se.nnetswitch.com
Hem > Produkter > Gigabit Media Converter(Totalt 24 Produkter för Gigabit Media Converter)

Gigabit Media Converter - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

Vi är specialiserade Gigabit Media Converter tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Partihandel Gigabit Media Converter med hög kvalitet som lågt pris / billigt, ett av de Gigabit Media Converter ledande varumärkena från Kina, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Extern 10/100 / 1000M Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 50000pcs around 10-20days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Extern 10/100 / 1000M Media Converter , Gigabit Media Converter , Gigabit Fiber Ethernet Converter

N-net Extern 10/100 / 1000M Media Converter NT-3011SFP är SFP-port fibermediaomvandlare. så fibertypen baserad på SFP-modulen och automatisk förhandling automatiskt skräddarsys för att konvertera fullduplex signaler, enligt IEEE802.3u-standarder....
Gigabit extern SFP port media converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 1000M Extenal Media Converter , SFP Port Gigabit Media Converter , Extern Gigabit Media Converter

Översikt NT-2100SFP är en 2SFP-port fibermediaomvandlare. De dubbla SFP-platserna gör Ethernet-signalerna enkla och effektiva genom att lägga till enläges- eller multimodemoduler eller kombinationen av båda typerna. NT-2100SFP ger hög...
Extern 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: SFP Port Media Converter , Gigabit SFP Fiber Media Converter , Extern SFP Fiber Media Converter

N-net Extern 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter är en 3-port mediekonverter Med 2-portens redundanta läge.10 / 100 / 1000M Media Converter ger mindre än 10ms redundans av länk för mycket kritiska...
10/100 / 1000M Intern Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Intern Gigabit Fiber Ethernet Converter , Intern Gigabit Media Converter , 10/100 / 1000M Intern Media Converter

N-net 10/100 / 1000M Intern Fiber Media Converter NT-3011 är en intern Gigabit Fiber Ethernet Converter. Denna serie använder växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. För närvarande stöder den 10Base-T / 100Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T...
Ej hanterad Full 1000M Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Oövervakad Full Gigabit Media Converter , Oövervakad Gigabit Media Converter , Full Gigabit Media Converter

N-net- hanterad Full 1000M Media Converter NT-2100 är en automatiserad omkopplad mediaomvandlare som ger ett gränssnitt mellan 1000BASE-TX RJ45 Ethernet och 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC-portar, vilket gör det möjligt för användare att integrera...
Extern 1000M Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 1000M External Fiber Media Converter , Gigabit Fiber Media Converter , SFP Pors Full 1000M Media Converter

N-net Extern 1000M Fiber Media Converter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet Converter är en 1000M adaptiv full Gigabit Ethernet optisk media omvandlare används för optisk överföring via höghastighets Ethernet. 10/100 / 1000M Media Converter kan växla...
10/100 / 1000M fristående fibermediaomvandlare

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Standalone Fiber Media Converter , 10/100 / 1000m SFP Fiber Media Converter , Gigabit Standalone Media Converter

10/100 / 1000M fristående fibermediaomvandlare N-net NT-LM106SFP < / span> är avsedd att användas med multi-mode / single-mode fiberkabel som använder LC-Type-anslutningen. RJ45 till SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis...
industriell gigabit media-omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10/100 / 1000mbps Industrial Ethernet Switch , Industrial 3 Ports Gigabit Media Converter , Omanstyrd Industrial Gigabit Switch

Översikt NT-IN 312-serien är 2-port 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Ethernet Switch . Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och UTP-porten kan fungera vid 10M, 100M,...
Industriell snabb Ethernet-omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Fast Industrial Media Converter , 10 / 100M Fiber Converter , Industrial Fast Fiber Media Converter

Översikt NT-IN 312 Industrial Gigabit POE Media Converter-serien är 2-port 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber Converter. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och...
industriell gigabit POE media converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: IEEE802.3 Af Standard POE Media Converter , Gigabit POE Median Converter , POE Gigabit Media Converter

Översikt NT-IN311 Industrial Gigabit POE Media Converter-serien är 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber Converter. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och UTP-porten...
Indusrtial gigabit media converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10/100 / 100M Industrial Media Converter , Gigabit Industrial Media Convereter , En Fiber Port Gigatbit Media Converter

Översikt NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter-serien är 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Indusrtial Gigabit Media Converter. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och UTP-porten kan...
Industriell 10/100 / 1000M mediekonverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10/100 / 1000M Industrial Medai Convereter , Gigabit Industrial Medai Convereter , Industrial Medai Convereter Gigabit

Översikt NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet Switch- serien är 2-port 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber Converter. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och...
Industrial Media Converter 10/100 / 1000M

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Industriell Gigabit Media Converter , Industriell 10/100 / 1000M Media Converter , Industrial Media Converter DIP

Översikt NT-IN311-serien är 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media Converter. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till 100Km via fiberporten, och UTP-porten kan användas med 10M, 100M och 1000M...
Omanövrerad Industrial POE Switch

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Omanövrerad Industrial POE Switch 10/100 / 1000M , Omanstyrd Industrial Gigabit POE Switch , Omanövrerad industriell 10/100 / 100M POE-omkopplare

Översikt NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter-serien är 10/100 / 1000Base-TX till 1000Base-SX / LX obestyrd industriell POE-omkopplare. Det kommer att förlänga överföringsavståndet på nätet upp till 100Km via fiberporten, och UTP-porten kan...
10/100 / 1000M Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10/100 / 100M Extern Media Converter , Gigabit Fiber Ethernet Media Converter , Fiber Media Converter Gigabit

N-net 10/100 / 1000M Fiber Media Converter NT-S3011 är en Ethernet Media Converter g igabit WDM (dubbelriktad våglängdsmultiplexering) Media Converter använder en enda fibersträng för att överföra nätverkstrafik på separata mottagnings- och...
100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 100 / 1000M FX Media Converter , 100 / 1000M Fiber Media Converter , Gigabit FX Ethernet Media Converter

N-net 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter NT-3200 är en gigabit fibermediaomvandlare som 10/100 / 1000Base-TX till 100 / 1000Base-FX Media Converter är den första mediaomvandlaren på marknaden för att uppfylla 100 / 1000M auto-sensation vid...
2 SFP-portar Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 2 SFP-portar Fiber Media Converter , SFP-portar Gigabit Fiber Media Converter , 3 portar Gigabit Media Converter

N-net 2 SFP-portar Fiber Media Converter NT-G2100SFP är en 3-ports fibermediaomvandlare Med 2-ports redundant läge ger det mindre än 10ms redundans av länk för högkritiska Ethernet-applikationer. Det redundanta läget stöder automatisk...
100KM Gigabit Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 100KM Gigabit Fiber Media Concerter , 100KM Fiber Media Concerter , 100KM Media Concerter

N-net 100KM Gigabit Fiber Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fiber Ethernet Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. 10/100 / 1000M Media Converter överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
Gigabit fibermediaomvandlare 20KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit Fiber Media Converter 20KM , Gigabit Media Converter 20KM , Gigabit Ethernet Media Converter 20KM

Översikt NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder...
Gigabit fibermediaomvandlare 40KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit Fiber Media Converter 40KM , Gigabit Media Converter 40KM , Gigabit Ethernet Media Converter 40KM

Översikt NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder...
Gigabit Fiber Media Converter 60KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit Fiber Media Converter 60KM , Gigabit Media Converter 60KM , Gigabit Ethernet Media Converter 60KM

N-net Gigabit Fiber Media Converter 60KM NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
Gigabit fibermediaomvandlare 80KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit Fiber Media Converter 80KM , Gigabit Media Converter 80KM , Gigabit Ethernet Media Converter 80KM

Översikt NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder...
Gigabit fibermediaomvandlare 120KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit Fiber Media Converter 120KM , Gigabit Media Converter 120KM , Gigabit Ethernet Media Converter 120KM

Översikt NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder...
Gigabit Fiber Media Converter 100KM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10/100 / 1000M Fiber Media Converter 100KM , Gigabit Media Converter 100KM , 10/100 / 1000M Ethernet Media Converter 100KM

N-net Gigabit Fiber Media Converter 100KM NT-3011 / NT-3011S 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet Media Converter antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
Wholesale Gigabit Media Converter from China, Need to find cheap Gigabit Media Converter as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Gigabit Media Converter produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Gigabit Media Converter, We'll reply you in fastest.
Related information
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören