Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Gigabit Fristående Mediekonverterare - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 24 Produkter för Gigabit Fristående Mediekonverterare)

  • 10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare

    10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    10/100 / 1000M fristående fibermediekonverterare N-net NT-LM106SFP är designad för användning med multiläge / enkelläge fiberkabel med LC-Type-anslutningen. RJ45 till SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiber är nätverkskommunikationsenheten som förverkligar smidig nätverksuppgradering utan extra kostnad....

    Kontakta nu

  • 10 portar full gigabithanterad PoE-switch

    10 portar full gigabithanterad PoE-switch

    • Modell nr: NIE8082PGM

    10 portar full gigabit Managed Industrial PoE-switch

    Kontakta nu

  • 8 Port PoE Gigabit-switch hanterad

    8 Port PoE Gigabit-switch hanterad

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 8 Port PoE Gigabit Switch Managed N-NET NT-35MG8T2GFL-AF8 PoE-switch är en affärsklass Ethernet-switch utrustad med 2 * 1000base-X SFP-gränssnitt och 8 * 10/100 / 1000base-T (X) -port. Det är en L2 + hanterad switch . Denna LCD gigabit PoE-omkopplare stöder PoE-statusvisning (inklusive portutgångseffekt,...

    Kontakta nu

  • 5 Ethernet-portar Gigabit PoE-switch

    5 Ethernet-portar Gigabit PoE-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19 st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 5 Ethernet-portar Gigabit PoE-switch NT-WG500-AF4 är en 5-port Ethernet-switch som tillhandahåller 5X 10/100 / 1000BASE-T 802.3af / vid PoE kopparportar, och en fungerar som en upplänkport utan power over Ethernet-funktion. Denna PoE-omkopplare stöder 60-watts PoE-budget för att köra upp till 4 IEEE 802.3af...

    Kontakta nu

  • Hanterad Fiber Ethernet-switch Gigabit

    Hanterad Fiber Ethernet-switch Gigabit

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 st / kartong

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed Fiber Ethernet Switch Gigabit N-net NT-MG2800SFP gigabit Ethernet-omkopplare, med 20 Gbps icke-blockerande switchväv, 8k MAC-adresstabell och 802.3x Full-Duplex flödeskontroll, denna fiberomkopplare erbjuder paketöverföring via kabelhastighet utan risk för paketförlust. De två Gigabit SFP (Small Factor...

    Kontakta nu

  • Ostyrd Gigabit PoE-switch 4 portar

    Ostyrd Gigabit PoE-switch 4 portar

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19pcs / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Unmanaged Gigabit PoE Switch 4 Ports N-net NT-WG500-AF4 är en 10/100 / 1000M poe-switch med en Ethernet-upplänkport och 4 PoE-nedlänksportar. Denna 4-ports gigabit-switch ger en extra lösning för 802.3at / af PoE-distansförlängning och möjliggör en effektiv lösning för SMB, SOHO och systemintegratorer att...

    Kontakta nu

  • Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

    Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19pcs / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-nät utan förvalt 4 Gigabit POE-brytare N-net NT-G1400-AF4 är en 10/100 / 1000M POE-omkopplare med 4 POE-portar och 1 fiberupplänk-port. Den totala PoE Power-budgeten når 60 watt. Denna 4-ports gigabit-omkopplare kan automatiskt identifiera direktlinje och tvärgående. N-net 4-port POE-omkopplare kan kompletteras med...

    Kontakta nu

  • Gigabit POE-omkopplare med en fiber

    Gigabit POE-omkopplare med en fiber

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt NT-IN321BF-1POE Gigabit POE-brytare med en fiberserie är en industristandard 3-ports Gigabit-switch med dubbelfibrerportsredundans, vilket ger 1 port 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-portar och ytterligare en 100 / 1000Base-FX-fiber hamnar. Stark industriell design gör den stabil och pålitlig med grundläggande...

    Kontakta nu

  • Oövervakad Gigabit Ethernet Switch

    Oövervakad Gigabit Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt NT-IN314 obestyrd Gigabit Ethernet Switch-serie är en industristandard 5-ports Gigabit-switch. Det ger 4-port 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-portar och ytterligare en 1000Base-FX-fiberport. Stark industriell design gör sin stabilitet, användbarhet med grundläggande skydd, vilket gör det tillräckligt flexibelt...

    Kontakta nu

  • Industrial grade 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet Switch

    Industrial grade 1Fiber 2RJ45 Gigabit Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt N-net NT-IN312S-20 är en industriell Ethernet-switch med 1Fiber och 2RJ45-port, utformad för att konvertera Ethernet-nätverk till fibernät genom transparent omvandling Ethernet signaler till optiska signaler. Det kommer att förlänga överföringsavståndet för nätverket till 20Km via fiberporten, och UTP-porten...

    Kontakta nu

  • Gigabit unmanaged industriell siwtch

    Gigabit unmanaged industriell siwtch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Industriell Gigabit Ethernet Switch Översikt NT-IN322BF Industrial Ethernet Switch-serien är en industristandard 4-ports Gigabit-switch med dubbelfibrerport redundans, vilket ger 2 port 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-portar och ytterligare två 100 / 1000Base-FX-fiberportar. Stark industriell design gör den stabil och...

    Kontakta nu

  • Industriell Gigabit Ethernet Switch med 2 Fiber Redundant

    Industriell Gigabit Ethernet Switch med 2 Fiber Redundant

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt N-net NT-IN322-2 är en industriell Gigabit Ethernet Switch med 2 Fiber Redundant utrustad med 2x 10 / 100Base-TX och 2x 100Base-FX med fiberredundant och dipfunktion, efter att du kopplat på dipbrytaren medan en fiberport misslyckas för olycka kan den automatiskt falla över till en annan fiberport för att...

    Kontakta nu

  • Industrial grade 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet Switch

    Industrial grade 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt N-net NT-IN321-2 är en industriell Gigabit Ethernet-switch med 2Fiber-port och 1RJ45-port, med fiberredundans kan appliceras längs kanterna på ditt nätverk. Denna industriella Gigabit Ethernet Switch erbjuder även dubbla 12 ~ 48 VDC-ingångar redundan, om en strömingång misslyckas, kan strömbrytaren...

    Kontakta nu

  • 16 Port PoE Managed Gigabit Switch

    16 Port PoE Managed Gigabit Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 16 Port PoE Managed Gigabit Switch NT-35MG16T2GFL-AF16 LCD gigabit poe-switch är utformad med smart och intuitiv LCD-skärm för att styra enhetens arbetsstatus och främja hanteringseffektiviteten. Denna PoE-omkopplare stöder 300-watt PoE-budget för att driva upp till 16 enheter med upp till 30W MAX-effekt per...

    Kontakta nu

  • 16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged

    16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 16 Port Gigabit Switch Med PoE Unmanaged NT-35G16T4GCL-AF16 16 portar PoE-omkopplaren är utrustad med 16 * 10/100 / 1000m Ethernet PoE-portar och 4 gigabit-kombinationsuppgraderingsportar. Med 300 W total effektbudget och icke-blockering av dataomkopplingsprestanda kan N-net 16 portar gigabit PoE-omkopplare...

    Kontakta nu

  • Managed Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare

    Managed Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed Gigabit 8 Port PoE Nätverksbrytare NT-29MG8T2GF-AF8 PoE-omkopplaren ger smart ström över Ethernet- funktionen på 8 10/100 / 1000Base-TX-portar som har 802.3at PoE + -standard och 2 gigabit SFP-upplänksportar för att stödja höghastighetsöverföring av övervakningsbilder och videor. N-net L2-hanterad...

    Kontakta nu

  • Gigabit 8 Port PoE Switch hanterad med LCD

    Gigabit 8 Port PoE Switch hanterad med LCD

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Gigabit 8 Port PoE Switch hanteras med LCD NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Gigabit POE Switch är en L2-hanterad PoE-omkopplare som utrustad med 8 * 1000M Ethernet PoE-portar och 2 * 1000M SFP-upplänksportar. Denna gigabit PoE-omkopplare är också utformad med LCD-skärmfunktion, så att människor kan känna växlarens...

    Kontakta nu

  • Managed 8 Port PoE Switch Gigabit

    Managed 8 Port PoE Switch Gigabit

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed 8 Port PoE Switch Gigabit NT-29MG8T2GF-AF8 8-ports websäker hanterad omkopplare är avsedd att användas i SMB med 8 gigabit Ethernet PoE-portar och 2 gigabit SFP-upplänksportar. 8-ports gigabit PoE-omkopplaren är en ny generation av L2 + nätverkshanteringsomkopplare med POE + och praktisk...

    Kontakta nu

  • LCD-hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit

    LCD-hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st / kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net LCD-hanterad 24 Port PoE Switch Gigabit NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 är en web smart LCD G igabit PoE switch som ger en idealisk lösning för LAN-implementering. Denna hanterade 24-port PoE-omkopplare är utrustad med 22 * 1000M PoE-port + 2 * 1000M Combo uplink-portar + 2 * 1000M optiska SFP-portar , som stöder IEEE...

    Kontakta nu

  • Ethernet-hanterad Gigabit-switch

    Ethernet-hanterad Gigabit-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net Ethernet Managed Gigabit Switch NT-MG1500 är en 10/100 / 1000Mbps webbsmart Gigabit Ethernet-switch som använde en kompakt formfaktor som kan monteras i ett 10/19-tums rack med valfritt rackmonteringssatser eller placeras på skrivbordet. För effektiv hantering, med den inbyggda webbaserade hanteringen, erbjuder...

    Kontakta nu

  • 4-port POE-omkopplare Gigabit Omanaged

    4-port POE-omkopplare Gigabit Omanaged

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19pcs / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 4-Port PoE-omkopplare Gigabit O hanterad N-net NT-G1400-AF4 är en 10/100 / 1000M poe-switch med en gigabit-fiberupplänkport och 4 gigabit-kraft över Ethernet-nedlänksport. Med standard IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Gigabit Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet, IEEE802.3z Gigabit Ethernet, IEEE802.3x Flow...

    Kontakta nu

  • hanterade gigabit Ethernet-switch

    hanterade gigabit Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt NT-MG1500 erbjuder trådhastighets paketöverföringsprestanda med 12 Gbps icke-blockerande switchväv, 8k MAC-adresstabell och 802.3x Full-Duplex flödeskontroll. NT-MG1500 kan programmeras för grundläggande switchhanteringsfunktioner som per dubbelsidighetsinställningar per port, Port Trunking, VLAN, Port...

    Kontakta nu

  • PoE-switch Gigabit 16 Port för IP-kamera

    PoE-switch Gigabit 16 Port för IP-kamera

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net PoE-switch Gigabit 16-port för IP-kamera NT-35MG16T2GF-AF16 är en hanterad gigabit-switch med power over Ethernet som har 16 10/100 / 1000M Ethernet PoE-portar och 2 1000M gigabit uplink SFP-portar. som stöder alla IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / vid standarder. Denna 16 portar POE-switch stöder också...

    Kontakta nu

  • Icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch

    Icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19 st / kartong

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net icke-hanterad Gigabit Fiber Ethernet Switch NT-G2400 är en L2-funktion gigabit Ethernet-switch. Denna fiberbrytare är utrustad med 4 Gigabit TP-portar som rymmer valfri 10/100 / 1000Base-T och 2 fiberportar med 1000M SFP eller SC 1 * 9-modul. Det överensstämmer med standarden för IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-post:

szjl@n-net.com.cn

Skicka förfrågan

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://se.nnetswitch.com