http://se.nnetswitch.com
Hem > Produkter > Dual Band Signal Repeater(Totalt 9 Produkter för Dual Band Signal Repeater)

Dual Band Signal Repeater - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

Vi är specialiserade Dual Band Signal Repeater tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Partihandel Dual Band Signal Repeater med hög kvalitet som lågt pris / billigt, ett av de Dual Band Signal Repeater ledande varumärkena från Kina, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Media Converter Chassis Dual Power Supply

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 2000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Media Converter Chassis Dual Power Supply , 14 Slots Chassis , Dual Power Supply Media Converter Chassis

N-net 14 Slots Media Converter Chassis Dual Power Supply Media Converter Chassis 14 Slot är utrustad med två nätaggregat: huvudströmförsörjning och reserv en, och stöder automatisk omkoppling. Media Converter Chassis 14 Slot är ett slags...
Dual Fiber Multi Mode Fast Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Fast Fiber Media Converter Dual Fiber , Fast Media Converter Multi Mode , Media Converter Multi Mode

N-net Dual Fiber Multi Mode Snabb Media Converter NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab...
XFP till SFP 10G 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: 19st per tecknad

Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: XFP SFP Repeater , 3R Repeater 10G , 10Gigabit Internal Mode Converter

XFP till SFP 10G 3R Repeater XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP +...
10G XFP till XFP 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G XFP till XFP 3R Repeater , 10G XFP 3R Repeater , XFP till XFP 3R Repeater

N-net 10G XFP till XFP 3R Repeater NT-XG002 Fiber Media Converter kopplar uppkopplat 10 Gigabit Ethernet-länkar över multimode eller single mode fiber. Varje fiberoptisk omvandlare levereras med två pluggbara transceiverportar för XFP till XFP,...
10 / 100M Media Converter Dual Fiber SC SM

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Dual Fiber 10/100 Media Converter , SM Fast Media Converter , 10 / 100M SC Fiber Media Converter

N-net 10 / 100M Media Converter Dual Fiber SC SM NT-1100D, Media Converter, kan implementera dataöverföring mellan twisted pair elektriska signaler och optiska signaler som är de två typerna av nätverksanslutningsmedia.Fiber Converter kan förlänga...
10 / 100M Dual Fiber Single-mode optisk Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Intern snabbmediakonverterare , Fiber Media Converter 10 / 100M , 10 / 100Mbps Media Converter

Översikt över NT-1100 NT-1100s är 10 / 100M Dual Fiber Single Mode Optic Media Converter. Automatiska förhandlingar skräddarsys automatiskt för att konvertera både halvduplex- och fullduplexsignaler, enligt IEEE802.3u-standarder. Internal Fast Media...
10G XFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: XFP till SFP Repeater , XFP till SFP 3R Repeater , 10G XFP till SFP Repeater

Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G XFP till SFP + 3R-repeater, funktion som fibermodusomvandlare eller fiberåtergivare för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelett (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm /...
10G SFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G SFP till SFP 3R Repeater , SFP till SFP 3R Repeater , 10G SFP Port Repeater

Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G SFP till SFP 3R-repeater, funktion som fiberlägesomvandlare eller fiberåtergivare för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelettet (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm /...
10G SFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 10G SFP Repeater , 10G Ethernet Fiber Extender , 10G Mode Converter

1.Översikt NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serien är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP + fiberanslutningar....
Wholesale Dual Band Signal Repeater from China, Need to find cheap Dual Band Signal Repeater as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Dual Band Signal Repeater produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Dual Band Signal Repeater, We'll reply you in fastest.
Related information
  • PoE switch introduction and function

    A typical power-over-Ethernet system maintains Ethernet switch equipment in the wiring closet, and uses a power supply hub (Midspan HUB) to provide power to the LAN's twisted-pair cable. At the end...

  • What is a PoE switch? What is its role?

    PoE is also referred to simply as Power over Ethernet. It refers to the technology of transmitting power to devices through twisted pair in Ethernet. It does not need to change the existing Ethernet...

  • Advantages of PoE Switch for Video Surveillance

    Video surveillance is no stranger to anyone. Some friends also install cameras at home to ensure the safety of their families and property. Therefore, many people find it relatively simple. Smaller...

  • Need or wrong? Uniform PoE Switch and Core Switch Brand Issue

    Recently, I heard feedback from front-line sales colleagues. When participating in some wireless bidding projects, many of the tender bids required that the PoE switch used by the wireless device...

Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören