http://se.nnetswitch.com
Hem > Produkter > Data Till Fibermodem(Totalt 24 Produkter för Data Till Fibermodem)

Data Till Fibermodem - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

Vi är specialiserade Data Till Fibermodem tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Partihandel Data Till Fibermodem med hög kvalitet som lågt pris / billigt, ett av de Data Till Fibermodem ledande varumärkena från Kina, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Låghastighets datorfibermodem

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Frekvensmodem med låg hastighetsdata , Data till fibermodem , Låghastighetsmodem

Översikt NT-277 är en typ av fiberoptiskt modem RS-232 / RS-485 / RS-422. Den antar industristandardkonstruktion och dess väggtypsutformning stöder DIN-skena standard ledningsskena installation med lätt installation. För närvarande använder många...
Industriell POE-omkopplare med låghastighetsdata

Märke: N-net

Förpackning: 14 stycken i en kartong med storlek 48 * 36 * 39cm

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Modell nr: NT-IN111D-1POE

Märka: Industriell POE Switch med RS485 , Industriell POE Switch med RS232 , Industriell POE Switch med RS422

Översikt NT-IN111D är Industrial Fast Ethernet Media Converter utrustad med en 10 / 100M UTP-port och låghastighetsdata. Det ger en 10 / 100Base-T-port, 3 låghastighetsdataporter och en 100Bse-FX-port. Med strikt industriell design är det...
Industriell Fiber till Ethernet PoE Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Industriell Fiber till Ethernet PoE Converter , Industrial Fiber PoE Media Converter , Industriell Ethernet PoE Media Converter

Översikt N-net NT-IN112 Industrial Fast Ethernet POE Switch- serien är 10 / 100Base-TX till 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter med enfibrerport och 2 kopparportar. Omvandlarna kan förlänga överföringsavståndet för nätverk upp till...
Industriell fiber till koppar 10 / 100M PoE Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Industriell PoE Media Converter , Industriell Fiber till Koppar Media Converter , Industrial Fiber 10 / 100M PoE Media Converter

Översikt N-net NT-IN122 Industrial Ethernet Switch-serien är 2-port Industrial Fast Ethernet Redundant Media Converter, som stöder konvertering mellan single-port 10 / 100Base-TX och dual-port 100Base-FX. POE-omkopplaren Industrial Fast Ethernet är...
Industriell 10 / 100M Ethernet till Fiber PoE Ethernet switch

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Industriell 10 / 100M PoE Media Converter , Industriell 100M PoE Media Converter , Industriell 10 / 100M Fiber PoE Converter

Översikt N-net NT-IN124 Industrial Switch är obelastad 2-fiber POE-omkopplare med 6 portar. Den stöder 4 port 10 / 100BASE-T och 2 port 100Base-X. NT-IN124 Industrial Fast Ethernet POE Switch-serien är förpackad i ett kompakt IP40-fodral som gör det...
Låghastighets data fiberbrytare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Frekvensomkopplare med låg hastighet , Ethernet-switch med låg hastighetsdata , 10 / 100M 5 Prts Fiber Switch

Översikt NT-IN114D Industriell snabb Ethernet Switch-serie är Industrial Fast Ethernet Switch utrusta 4 10 / 100M UTP-port med låghastighetsdataport. Det ger 4 10 / 100Base-T-portar, 3 låghastighetsdataport och 1100FX-port. Med strikt industriell...
Låghastighets data industriell media omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Low Speed ​​Data Industrial Media Converter , Low Speed ​​Data Media Converter , Industrial Low Speed ​​Media Converter

Industriell snabb Ethernet POE-omkopplare Översikt NT-IN111D är Industrial Fast Ethernet POE-omkopplare utrustad med en 10 / 100M UTP-port och låghastighetsdata. Det ger en 10 / 100Base-T-port, 3 låghastighetsdataporter och en 100Bse-FX-port. Med...
4-kanaliga CCTV-video till fiberoptisk omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: CCTV Video till optisk omvandlare , CCTV Video till Fiber Optical Converter , Analog video till fiberoptisk omvandlare

CCTV Video till Optisk Converter Funktioner Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort och datakort för valfri konfiguration) Super optiskt dynamiskt område,...
Single Fiber Media Converter för dataöverföring

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Ethernet Dual Fiber Optic Media Converter , Media Converter Optisk Fiber , 100M fiberoptiska mediaomvandlare

N-net Single Fiber Media Converter för dataöverföring, snabb Ethernet Media Converter NT-S1100, Fiber Converter, är en omvandlare av övergång mellan kortdistans Ethernet-signaler och långdistansoptiska signaler. Fast Media Converter äger single...
2FX till 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter med fiberredundans

Märke: N-net

Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Modell nr: NT-IN121BF

Märka: 2FX till 1Tx Industrial Media Converter , Industrial Media Converter med fiberredundans , 2FX Industrial Converter med Fiber Redundancy

2FX till 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter med fiberredundans N-net NT-IN121BF är en 2FX till 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter med fiberredundans. Den stöder dipfunktionen, efter att du kopplat på dipbrytaren medan en...
Snabb 40KM Fiber till Ethernet Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10 / 100M Media Converter 40KM , Fast Ethernet Media Converter 40KM , Snabb Media Converter 40KM

N-Net Fast 40KM Fiber till Ethernet Media Converter NT-S1100-DIP-serien är med mediekonverteraren med DIP Switch. DIP-omkopplaren kan ställa in omvandlingsläge (lagring och framåt / genomskärning), driftläge (fullduplex / halvduplex), körhastighet...
Fast Ethernet till UTP Wire Converter

Märke: N-net

Förpackning: 20 par / CTN

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Ethernet till UTP-kabel , Fast Ethernet till UTP , Fast Ethernet till UTP Wire Converter

N-net Fast Ethernet till UTP-kabel N-net NT-ENU4100 Ethernet och ström över UTP-kabelkonverterare är en 100M Ethernet extender som överför via UTP-ledningar med 4 RJ45-portar och 1 UTP-port. Denna UTP Ethernet Converter används i 2 par och stödjande...
Låg hastighet data HD-fiber video omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Low Speed ​​Data HD Fiber Video Converter , Low Speed ​​Data HD Video Converter , Data HD Fiber Video Converter

Översikt NT-HD100R-serievideo till optisk sändare / mottagare ger långdistansöverföring av HD-SDI / SD-SDI / ASI-video och data. Den maximala överföringsbithastigheten kan nå upp till 1485 Mbps med en kanalriktad video och envägs RS485-data. Den är...
HD-SDI 1 video 1 data fiber video omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: HD-SDI 1 Data Fiber Video Converter , HD-SDI Video och Data Fiber Video Converter , HD-SDI 1 Video 1 Data Fiber Video Converter

Översikt NT-HD100R-serievideo till optisk sändare / mottagare ger långdistansöverföring av HD-SDI / SD-SDI / ASI-video och data. Den maximala överföringsbithastigheten kan nå upp till 1485 Mbps med en kanalriktad video och envägs RS485-data. Den är...
5-port POE Coax till Ethernet 10 / 100M

Märke: N-net

Förpackning: 20 par per kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: POE Coax till Ethernet , POE Coax till Ethernet 10 / 100M , 5-port POE Coax till Ethernet 10 / 100M

N-net 5-port POE Coax till Ethernet 10 / 100M NT-EN1400-AF / AT Ethernet över koaxialadapter kan sända signal över alla typer av vanliga kablar som telefonlinje, Ethernet-kabel, UTP eller koax etc., stödja lagrings- och framåtriktat arbetsläge;...
Snabb Coax till Ethernet Converter

Märke: N-net

Förpackning: 20 par / CTN

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: Coax till Ethernet , Coax till Ethernet Converter , Snabb Coax till Ethernet Converter

N-Net Fast Coax till Ethernet Converter NT-EP1100 snabbt coax till Ethernet-omvandlare har 1 RJ45- port och 1 BNC- port med metallkåpa av kompakt storlek. Denna Ethernet overcoax-omvandlare stöder 10/100 Base-T Ethernet som överförs via...
XFP till SFP 10G 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: 19st per tecknad

Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: XFP SFP Repeater , 3R Repeater 10G , 10Gigabit Internal Mode Converter

XFP till SFP 10G 3R Repeater XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP +...
10G XFP till XFP 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G XFP till XFP 3R Repeater , 10G XFP 3R Repeater , XFP till XFP 3R Repeater

N-net 10G XFP till XFP 3R Repeater NT-XG002 Fiber Media Converter kopplar uppkopplat 10 Gigabit Ethernet-länkar över multimode eller single mode fiber. Varje fiberoptisk omvandlare levereras med två pluggbara transceiverportar för XFP till XFP,...
2 video 1 data analog optisk video omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 2 Video 1 Data Analog Optisk Video Converter , 2 Video Analog Optisk Video Converter , Video och Data Analog Optisk Video Converter

tillämpningar CCTV-nätverk videokonferenser Industriella övervakningssystem Distansutbildning Funktioner och Fördelar Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort...
8 video 1 data analog video konverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 8 Video Analog Video Converter , 8-kanalig video-analog videoomvandlare , 8 Video Port Analog Video Converter

App licenser CCTV-nätverk videokonferenser Industriella övervakningssystem Distansutbildning Funktioner och Fördelar Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort...
2 video 1 data analog video konverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 2 Video 1 Data Video Converter , 2 Video Fiber Video Converter , 2-kanals video fiber video omvandlare

tillämpningar CCTV-nätverk videokonferenser Industriella övervakningssystem Distansutbildning Funktioner och Fördelar Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort...
1 video 1 data analog video konverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 1-kanalig analog video-omvandlare , 1-kanals videoanalog videoomvandlare , 1 Kanal Data Analog Video Converter

tillämpningar CCTV-nätverk videokonferenser Industriella övervakningssystem Distansutbildning Funktioner och Fördelar Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort...
HD-SDI 1 video 1 retur data video omvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: HD-SDI Fiber Video Converter , HD-SDI Video Converter , HD-SDI Video & Data Video Converter

Översikt NT-HD100R-serie videooptisk sändtagare kan realisera HD-SDI / SD-SDI / ASI seriell digital video, dataöverföring över långa avstånd. Videoöverföringshastighet upp till 1485 Mbps, den kan överföra 1 framåtriktad HD-video och 1-kanalars retur...
4 video 1 data analog video konverterare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 4 Video Analog Video Converter , 4-kanalig video-analog videoomvandlare , 4 Video Analog Video Converter

tillämpningar CCTV-nätverk videokonferenser Industriella övervakningssystem Distansutbildning Funktioner och Fördelar Okomprimerad 8-bitars video digital sampling, Höghastighets synkron digital överföringsteknik Modulstrukturkonstruktion (ljudkort...
Wholesale Data Till Fibermodem from China, Need to find cheap Data Till Fibermodem as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Data Till Fibermodem produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Data Till Fibermodem, We'll reply you in fastest.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören