http://se.nnetswitch.com
Hem > Produkter > 10g Sfp Repeater(Totalt 20 Produkter för 10g Sfp Repeater)

10g Sfp Repeater - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

Vi är specialiserade 10g Sfp Repeater tillverkare och leverantörer / fabrik från Kina. Partihandel 10g Sfp Repeater med hög kvalitet som lågt pris / billigt, ett av de 10g Sfp Repeater ledande varumärkena från Kina, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
10G SFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 10G SFP Repeater , 10G Ethernet Fiber Extender , 10G Mode Converter

1.Översikt NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serien är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP + fiberanslutningar....
4 SFP + L2 + hanterad 48-ports Gigabit Switch

Märke: N-net

Förpackning: 4 st per tecknad

Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: ISO9000, CE, FCC

Märka: Förvalt 48 Ports Switch , Hanterad 48-ports Gigabit Switch , L2 Managed 48 Ports Gigabit Switch

N-net L2 + hanterad 48-ports Gigabit Switch med 4 SFP + -platser NT-50MG48T4XGF är L2 + hanterad strömbrytare med 48 portar 10/100 / 1000M Ethernet-portar och 4 10G SFP + -platser med modulära fläktar och nätaggregat för en hög...
10G Intern Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 10G Fiber Media Converter , 10G Media Converter , 10000M Media Converter

N-net 10G Intern Fiber Media Converter NT-XG101 / XG110-serien kopplar fiber till koppar 10Gbps Ethernet, fungerar som fiber-till-kopparkrets för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelettet (SAN, LAN, MAN), som kan...
10G XFP Port Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G oövervakad fibermediaomvandlare , Oövervakad Ethernet Media Converter 10G , Fiber Media Converter 10G XFP

N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serien 10G XFP port 10G fiberoptisk mediekonverterad oövervakad är komplett och mångsidiga lösningar för applikationen som FTTx, CWDM och carrier Ethernet. Med de diversifierade hastigheterna på...
2 SFP-portar Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 2 SFP-portar Fiber Media Converter , SFP-portar Gigabit Fiber Media Converter , 3 portar Gigabit Media Converter

N-net 2 SFP-portar Fiber Media Converter NT-G2100SFP är en 3-ports fibermediaomvandlare Med 2-ports redundant läge ger det mindre än 10ms redundans av länk för högkritiska Ethernet-applikationer. Det redundanta läget stöder automatisk...
48 portar Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

Märke: N-net

Förpackning: Papperspaket, 4 st per tecknad

Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: ISO9000, CE, FCC

Märka: 48 Ports Managed Switch , 48 portar Gigabit Managed Switch , 48 portar Gigabit Smart Switch

N-net 48 portar Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF är en L2 + hanterbar växellåda med 48 10/100 / 1000M bas-T-portar och 4 10G upplänk SFP + -portar. Denna Ethernet-switch är utrustad med en komplett sortiment av L2-funktioner,...
10G 48 Ports Managed Ethernet Switch

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 48 Ports Managed Ethernet Switch , 48 Ports Managed Gigabit Ethernet Switch , 10G-hanterad POE-omkopplare

N-net 10G 48 Ports Managed Ethernet Switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch ger 48 10/100 / 1000M Ethernet-portar och 4 uplink 10G SFP + -portar, med flerskiktsutbyteskapacitet och trådhastighetsöverföringskapacitet. Användare kan ställa in...
Gigabit SFP Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Fiberoptik till Ethernet Converter Gigabit , Fiber Ethernet Converter Gigabit , Gigabit Ethernet Media Converter

N-net Gigabit SFP Media Converter NT-2100SFP är en 3-ports redundant media-omvandlare som stöder konvertering mellan 10 / 100Base-TX och 100Base-FX-nätverket. Skillnaden med den andra en-portskanalsmediakonverteraren är Redundant Media Converter....
10G SFP Fiber Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G omanaged Ethernet Media Converter , 10G Fiber Optic Media Converter , 10G SFP Port Fiber Media Converter

N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serien 10G fibermediaomvandlare är komplett och mångsidiga lösningar för applikationen som FTTx, CWDM och carrier Ethernet. Med de diversifierade hastigheterna på 1000Mbps och 10G, erbjuder...
24 SFP-portar hanterade Ethernet-switch

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 24-portar Ethernet-omkopplare , 24 Ports Managed Ethernet Switch , SFP Ports Managed Fiber Switch

N-net 24 SFP Ports Managed Ethernet Switch NT-35M24F4GC Ethernet Switch är en högpresterande, valfri L2-hanterad switch för nätverkshantering. Baserat på det industriella nätverket dedikerade switching chip som kärna är huvudapplikationen att...
L2 + 24 SFP-portar TP Gigabit Managed Switch

Märke: N-net

Förpackning: 4 st per tecknad

Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: ISO9000, CE, FCC

Märka: Gigabit Managed Switch , 24 Ports Gigabit Managed Switch , L2 24 Ports Gigabit Managed Switch

N-net L2 + 24 SFP-portar TP Gigabit Managed Switch NT-35MG24F4GC är en L2 + hanterbar Ethernet-switch med 24 Gigabit SFP Downlink-portar och 4 Gigabit Combo-portar. Överföringsavståndet för denna Gigabit-switch kan utökas från 550 meter till 2...
Gigabit extern SFP port media converter

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: 1000M Extenal Media Converter , SFP Port Gigabit Media Converter , Extern Gigabit Media Converter

Översikt NT-2100SFP är en 2SFP-port fibermediaomvandlare. De dubbla SFP-platserna gör Ethernet-signalerna enkla och effektiva genom att lägga till enläges- eller multimodemoduler eller kombinationen av båda typerna. NT-2100SFP ger hög...
XFP till SFP 10G 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: 19st per tecknad

Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: XFP SFP Repeater , 3R Repeater 10G , 10Gigabit Internal Mode Converter

XFP till SFP 10G 3R Repeater XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP +...
Extern 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter

Märke: N-net

Förpackning: kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE,FCC,ISO9001

Märka: SFP Port Media Converter , Gigabit SFP Fiber Media Converter , Extern SFP Fiber Media Converter

N-net Extern 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fiber Ethernet Converter är en 3-port mediekonverter Med 2-portens redundanta läge.10 / 100 / 1000M Media Converter ger mindre än 10ms redundans av länk för mycket kritiska...
10G XFP till XFP 3R Repeater

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G XFP till XFP 3R Repeater , 10G XFP 3R Repeater , XFP till XFP 3R Repeater

N-net 10G XFP till XFP 3R Repeater NT-XG002 Fiber Media Converter kopplar uppkopplat 10 Gigabit Ethernet-länkar över multimode eller single mode fiber. Varje fiberoptisk omvandlare levereras med två pluggbara transceiverportar för XFP till XFP,...
Gigabit SFP extern mediaomvandlare

Märke: N-net

Förpackning: Kartong

Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Gigabit SFP External Media Converter , 10/100 / 1000M SFP External Media Converter , Gigabit SFP Media Converter

Översikt NT-3011SFP 10/100 / 1000Mbps adaptiv Gigabit Ethernet media-omvandlare antar växlingsteknik för att uppfylla mediaomvandling. Det överensstämmer med IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z och IEEE802.3ab standarder. För närvarande stöder den två...
10G XFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: XFP till SFP Repeater , XFP till SFP 3R Repeater , 10G XFP till SFP Repeater

Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G XFP till SFP + 3R-repeater, funktion som fibermodusomvandlare eller fiberåtergivare för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelett (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm /...
10G SFP till SFP 3R repeater

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10G SFP till SFP 3R Repeater , SFP till SFP 3R Repeater , 10G SFP Port Repeater

Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G SFP till SFP 3R-repeater, funktion som fiberlägesomvandlare eller fiberåtergivare för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelettet (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm /...
10G fibermediaomvandlare

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: Managed 10G Fiber Media Converter , 10G fristående media omvandlare , Media Converter med 10G

Översikt NT-XG002-serien hanteras 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. 10G fibermediaomvandlare Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP +...
fibermediaomvandlare 10g

Märke: N-net

Förpackning: paket

Supply Förmåga: 50000

Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

Certifikat: CE, FCC,ISO9001

Märka: 10g Fiber Media Converter Standards , Fiber Media Converter med 10g , Media Converter 10g

Översikt En av de stora applikationerna är att ansluta proprietary transceiverutrustning till CWDM eller DWDM när dessa "färgade" optiska moduler inte är tillgängliga för den proprietära utrustningen. 10G fiber Media Converter med full...
Wholesale 10g Sfp Repeater from China, Need to find cheap 10g Sfp Repeater as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on 10g Sfp Repeater produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our 10g Sfp Repeater, We'll reply you in fastest.
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören