Kommunicera med leverantören? Leverantör
Milla Lin Ms. Milla Lin
Vad kan jag göra för dig?
Chat Nu Kontakta leverantören

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

10g Oövervakad Fibermediaomvandlare - tillverkare, fabrik, leverantör från Kina

(Totalt 21 Produkter för 10g Oövervakad Fibermediaomvandlare)

  • 10G XFP Port Media Converter

    10G XFP Port Media Converter

    • Märke: N-net

    • Förpackning: paket

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serien 10G XFP port 10G fiberoptisk mediekonverterad oövervakad är komplett och mångsidiga lösningar för applikationen som FTTx, CWDM och carrier Ethernet. Med de diversifierade hastigheterna på 1000Mbps och 10G, erbjuder N-Net fristående...

    Kontakta nu

  • 48 portar Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 portar Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Papperspaket, 4 st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 portar Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF är en L2 + hanterbar switch som fostrar 48 10/100 / 1000M bas-T-portar och 4 10G uplink SFP + -portar. Denna Ethernet-switch är utrustad med en komplett serie L2-funktioner, inklusive IGMP-snooping, portspegling, Spanning Tree Protocol (STP) och...

    Kontakta nu

  • 10G 48 portar hanterad Ethernet-switch

    10G 48 portar hanterad Ethernet-switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G 48 portar hanterad Ethernet-switch NT-50MG48T4XGF Ethernet-switch ger 48 10/100 / 1000M Ethernet-portar och 4 uplink 10G SFP + -portar, med flerskiktsutbytarkapacitet och kapacitet för vidarekoppling. Användare kan ställa in funktionerna för switch via web, CLI, TELNET, SNMP och många andra sätt. Denna...

    Kontakta nu

  • XFP till SFP 10G 3R Repeater

    XFP till SFP 10G 3R Repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19st per tecknad film

    • Supply Förmåga: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    XFP till SFP 10G 3R Repeater XFP till SFP 10G 3R Repeater är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal av 10 Gigabit Fiber-standarder stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP + fiberanslutningar. XFP till SFP 10G 3R Repeater- transponder är...

    Kontakta nu

  • 7-port oövervakad Industrial None-PoE-switch

    7-port oövervakad Industrial None-PoE-switch

    • Modell nr: NIE6043E

    Översikt NIE6043E är en 7-port oövervakad Industrial None-PoE-switch som stöder upp till 4 * 10 / 100M downlink-portar, 1 * 10 / 100M uplink-portar och 2 * 100M SFP-sport. 4 * 10 / 100M-portar stöder, i enlighet med IEEE 802.3af / som standard. Det ger tre lägen, Extend, Default och VLAN, rika egenskaper för...

    Kontakta nu

  • 10G SFP Fiber Media Converter

    10G SFP Fiber Media Converter

    • Märke: N-net

    • Förpackning: paket

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G SFP Fiber Media Converter NT-XG110 / NT-XG101-serien 10G fibermediumomvandlare är kompletta och mångsidiga lösningar för applikationen som FTTx, CWDM och Ethernet. Med de diversifierade hastigheterna på 1 000 Mbps och 10G ger N-net fristående 10G mediaomvandlare produkter för olika applikationer och kan...

    Kontakta nu

  • 10G XFP till XFP 3R Repeater

    10G XFP till XFP 3R Repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP till XFP 3R Repeater NT-XG002 Fiber Media Converter ansluter transparent 10 10 Gigabit Ethernet-länkar över multimodfibrer eller enkelläge. Varje fiberoptisk omvandlare har två pluggbara sändtagarportar för XFP till XFP, NT-XG002 stöder dessutom 10/100/1000/10000 hastighetskonvertering. XFP till...

    Kontakta nu

  • 10G XFP till SFP 3R repeater

    10G XFP till SFP 3R repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: paket

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G XFP till SFP + 3R repeater, fungerar som fiberläge-omvandlare eller fiberrepeater för överföring på lång avstånd. Det är en mediekonverterare för nätverksskelett (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM omvandling av optisk våglängd, som kan tillämpas i...

    Kontakta nu

  • 10G SFP till SFP 3R repeater

    10G SFP till SFP 3R repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: paket

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt T-XG002 / T-XG020 / T-XG011-serien är 10G SFP till SFP 3R-repeater, fungerar som fiberläge-omvandlare eller fiberrepeater för överföring på lång avstånd. Det är en mediekonverterare för nätverksskelett (SAN, LAN, MAN) med 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM omvandling av optisk våglängd, som kan tillämpas i...

    Kontakta nu

  • fibermediumomvandlare 10g

    fibermediumomvandlare 10g

    • Märke: N-net

    • Förpackning: paket

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt En av de viktigaste applikationerna är att ansluta egenutvecklad sändtagarutrustning till CWDM eller DWDM när dessa "färgade" optiska moduler inte är tillgängliga för den egna utrustningen. 10G fibermedieomvandlare Med full dubbelsidig framväxlingsfunktion för dubbelsidig tråd mellan de två...

    Kontakta nu

  • Oövervakad Gigabit Ethernet Switch

    Oövervakad Gigabit Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: Kartong

    • Supply Förmåga: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    Översikt NT-IN314 obestyrd Gigabit Ethernet Switch-serie är en industristandard 5-ports Gigabit-switch. Det ger 4-port 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-portar och ytterligare en 1000Base-FX-fiberport. Stark industriell design gör sin stabilitet, användbarhet med grundläggande skydd, vilket gör det tillräckligt flexibelt...

    Kontakta nu

  • 100Mps oövervakad 24 port POE-omkopplare

    100Mps oövervakad 24 port POE-omkopplare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4pack / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 100Mps oövervakad 24-port POE-omkopplare med LCD-skärm N-net NT-3524T4GCL-AF24 är en 10 / 100M 24 port POE-omkopplare ger en snabb stallation, effektiv och bekväm lösning. Med 24x10 / 100Mbps Ethernet-portar och 4x1000Mbps COMBO-portar kan denna poe-switch hjälpa dig att använda flera enheter tillsammans och...

    Kontakta nu

  • Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

    Oövervakad 4 Port Gigabit POE Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 19pcs / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-nät utan förvalt 4 Gigabit POE-brytare N-net NT-G1400-AF4 är en 10/100 / 1000M POE-omkopplare med 4 POE-portar och 1 fiberupplänk-port. Den totala PoE Power-budgeten når 60 watt. Denna 4-ports gigabit-omkopplare kan automatiskt identifiera direktlinje och tvärgående. N-net 4-port POE-omkopplare kan kompletteras med...

    Kontakta nu

  • 9 portar 10 / 100M oövervakad Power Over Ethernet Switch

    9 portar 10 / 100M oövervakad Power Over Ethernet Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14 st / kartong

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 9-portar 10 / 100M oövervakad Power Over Ethernet Switch NT-1800-AF8 Power Over Ethernet Switch serier är omanaged Fast Ethernet PoE-switch med 8 RJ45 PoE-portar. Ethernet POE-switchen med 8 portar är IEEE 802.3af / kompatibel, vilket ger ström och data över en enda Ethernet-kabel till en PoE-enhet, med en total...

    Kontakta nu

  • 10G Intern Fiber Media Converter

    10G Intern Fiber Media Converter

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G Intern Fiber Media Converter NT-XG101 / XG110-serien kopplar fiber till koppar 10Gbps Ethernet, fungerar som fiber-till-kopparkrets för långdistansöverföring. Det är en mediekonverterare för nätverksskelettet (SAN, LAN, MAN), som kan användas i telekommunikationsrum, FoU-laboratorium, datacenter etc. 10G...

    Kontakta nu

  • Oövervakad Full 1000M Fiber Media Converter

    Oövervakad Full 1000M Fiber Media Converter

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net- hanterad Full 1000M Fiber Media Converter NT-S2100adopts växlingsteknik. och stöder: 1000Base-T och 1000Base-SX / LX. överensstämmer med IEEE802.3z och IEEE802.3ab-standarder. Den omvandlar elektriska signaler av 1000Base-T-vridna par med optiska signaler på 1000Base-SX / LX, vilket ökar överföringsavståndet...

    Kontakta nu

  • Oövervakad 24-port POE Gigabit Switch

    Oövervakad 24-port POE Gigabit Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4pack / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-nät utan förvalt 24 portar POE Gigabit Switch N-net NT-35G24T4GCL-AF24 24 portar POE-omkopplare är en oövervakad strömbrytare som 24 * 10/100/1000 Mbps Ethernet-portar och 4 * 1000Mbps COMBO-portar med LCD-skärm för att kontrollera arbetsstatus. Ethernet-portarna på denna poe-switch är alla med ström över...

    Kontakta nu

  • Oövervakad POE-switch 16 portar Gigabit

    Oövervakad POE-switch 16 portar Gigabit

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 4 st / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net oövervakad POE-switch 16 portar Gigabit med LCD-skärm N-net NT-35G16T4GCL-AF16 gigabit poe switch är en oövervakad switch som är 16 * 10/100 / 1000Mbps Ethernet Downlink-portar plus 4 * 1000Mbps COMBO Uplink-portar. Ethernet-portarna är alla med ström över Ethernet-funktionen. Denna L2 + poe switch också har en...

    Kontakta nu

  • Oövervakad 2 Fiber POE Switch

    Oövervakad 2 Fiber POE Switch

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-net obestyrd 2 Fiber POE-omkopplare NT-IN124 är obelastad 2-fiber POE-omkopplare med 6 portar. Den stöder 4 port 10 / 100BASE-T och 2 port 100Base-X. NT-IN124-serien är förpackad i ett kompakt IP40-fodral som tillåter antingen DIN-skena eller panelmontering för effektiv användning av skåputrymme. NT-IN124-serien kan...

    Kontakta nu

  • Oövervakad 10 / 100M 8-port POE-omkopplare

    Oövervakad 10 / 100M 8-port POE-omkopplare

    • Märke: N-net

    • Förpackning: 14pcs / ctn

    • Supply Förmåga: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    N-nät utan övervakad 10 / 100M 8-port POE-omkopplare NT-1800-AF8 8 portar POE Ethernet-omkopplare är en strömbrytare med 1 fiberport och 8 Ethernet-portar som varje port stöder ström över Ethernet-kapacitet. Strömförsörjningen per PoE-port kan vara upp till 30W. T hans 10 / 100M 8-portar POE-omkopplare är också en...

    Kontakta nu

  • 10G SFP till SFP 3R repeater

    10G SFP till SFP 3R repeater

    • Märke: N-net

    • Förpackning: kartong

    • Supply Förmåga: 50000

    • Min. Beställ: 1 Piece/Pieces

    1.Översikt NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 serien är 10G fiber till fiber 3R repeater och transpondrar. Baserat på ett antal 10 Gigabit Fiber-standarder, stöder dessa transpondrar XFP till XFP, SFP + till XFP och SFP + till SFP + fiberanslutningar. Transponderna är protokollgenomskinliga, vilket ger 3R...

    Kontakta nu

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Skicka förfrågan

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-post:

szjl@n-net.com.cn

Skicka förfrågan

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiltelefon:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-post:szjl@n-net.com.cn

Adress:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

http://se.nnetswitch.com